baner blugattino

Hodowla Blu Gattino współpracuje z producentami najwyższej jakości produktów dla kotów. Produkty te spełniają najwyższe standardy jakościowe zarówno pod względem użytych materiałów jak również wykonania.

 

Jesteśmy Ambassadorami ekskluzywnych legowisk dla zwierzaków marki Royal Animals

Royal Animals Logo

Kameron & Royal Animals

 

Jesteśmy Ambassadorami tekturowych i ekologicznych drapaków dla kotów marki Kapak Store

Partnerzy Kapak Store

 

Współpracujemy z producentem wysokiej jakości drapaków dla kotów firmy Drapaki Rufi

Drapaki RUFI - sklep internetowy z drapakami

kocieta i RUFI

 

Współpracujemy z producentem oryginalnych włoskich karm w 100% z naturalnych składników o jakości SUPERPREMIUM- Monge

Monge

 

Współpracujemy z Pinky Paws Anna Magier (www.pinkypaws.pl ), polską firmą, która oferuje wysokiej jakości ubranka, szelki i akcesoria dla zwierząt sygnowane przez światowe marki: Tre Ponti, Puppia, Catspia, Hunter, FuzzYard, Kong, Pinkaholic NY, Airy Vest. Cenisz sobie jakość, funkcjonalność i design- koniecznie zajrzyj do butiku Pinky Paws.

Partnerzy Pinky Paws

 

Współpracujemy z SAFE-ANIMAL, gdzie rejestrujemy każdego kotka urodzonego w naszej hodowli, zwalniając Państwa z opłaty wnoszonej podczas rejestracji. Przed wydaniem kotka do nowego domu zostaje mu wszczepiony podskórnie mikrochip. Zaczipowany kotek zostaje zarejestrowany w Międzynarodowej Bazie Danych SAFE-ANIMAL, dzięki czemu w znaczymy stopniu wzrastają szanse na odnalezienie zagubionego pupila tak w kraju jaki i poza jego granicami. Z chwilą wpisania danych do bazy danych Safe-Animal, mikrochip staje się natychmiast widoczny dla wszystkich zainteresowanych w Polsce i w Europie. Tylko Baza SAFE-ANIMAL współpracuje bezpośrednio z największymi miastami i schroniskami w Polsce posiadając jednocześnie możliwość wysyłania danych do europejskiej ewidencji zaczipowanych zwierząt EUROPETNET z siedzibą w Brukseli.

Safe Animal - cokolwiek sie stanie

Chip

 

Hodowla Blu Gattino jest członkiem elitarnego Polskiego Klubu Kota Brytyjskiego " Britania" , zrzeszającego hodowców kotów brytyjskich krótkowłosych i długowłosych, działającego w oparciu o przepisy i regulaminy obowiązujące w Federation Internationale Feline (FIFe). Celem PKKB "Britania" jest promowanie kotów rasy brytyjskiej , British Shorthair, zgodnie ze standardem FIFe; propagowanie właściwego stosunku do kotów bez względu na rasę, opartego na poszanowaniu potrzeb tych zwierząt oraz kształtowanie dobrych wzorców poprzez regularne badanie kotów w kierunku ciężkich dziedzicznych chorób genetycznych takich jak HCM oraz PKD i kojarzeniu ze sobą wyłącznie osobników wolnych od tych chorób.

Britania Logo

Britania