top

Drodzy Opiekunowie będę bardzo wdzięczna jeśli napiszecie kilka słów o kotku, którego wybraliście. Jestem ciekawa czy spełnił Państwa oczekiwania, jak się sprawuje w nowym domu, czy są Państwo zadowoleni z wyboru, oraz z naszej współpracy?

Z góry dziękuję, z kocim pozdrowieniem
Kinga Płaneta

Księga Gości  
#16 Radosław 2019-10-01 11:42
Jesteśmy właścicielami kochanego kotka o imieniu Fredzio przytulasek kochany dzieci bardzo chciały kota ja się troszkę obawiałem jaki będzie do dzieci bo nigdy nie miałem kota Ale Pani Kinga wszystko wytłumaczyła dalej służy pomocą jak czegoś nie wiemy bardzo łagodny do dzieci bawi się z nimi daje się nosić pieścić:) jak byśmy mieli kupować jeszcze kotka to tylko z tej hodowoli
#15 Ania 2019-09-24 18:44
Bloosiek jest z nami 3 lata - puszysty, mruczący przytulak. To mój pierwszy kot ale Pani Kinga wszystko mi wwytłumaczyła i przekazała potrzebne informacje o pielęgnacji i wychowaniu kotka. To hodowla z sercem i wielką pasją do kotów. Bloosiek jest cudowny i to też dzięki domowi z jakiego pochodzi :-)
#14 Daria 2019-04-01 16:34
Armani jest już z nami od ponad dwóch lat. Jak tylko się pojawił w domu, wszystko zaczęło się kręcić wokół niego :-) Ku naszemu zaskoczeniu, kitek bardzo szybko się zadomowił, praktycznie w ciągu godzin "był u siebie" :-) Nie było problemu z załatwianiem się do kuwety - wszystkiego był już nauczony. Armani to bardzo mądry, uroczy kotek. Czasem udaje, że jest już "dorosły", ale powiedzmy sobie szczerze, wystarczy trochę pomachać wędką a szaleństwom nie ma końca :-) Pomimo bycia trochę psotnikiem, Armani jest bardzo dobrze ułożonym kotkiem, w czym zasługę upatruję w podejściu od pierwszych dni Pani Kingi :-)
#13 Agnieszka 2019-03-18 11:28
Polecam hodowcę, gdy mój kocur zaczął obsikiwać mieszkanie, udzielono mi fachowej porady i skierowano do weterynarza. Okazało się, że kocur miał zapalenie pęcherza. Po leczeniu wszystko wróciło do normy. Kocur jest cudowny, razem z synem jest dla nas równowartościowym członkiem rodziny :-)
POLECAM!!!!
#12 Karolina 2018-11-09 23:51
Wspaniała hodowla oraz cudowna hodowczynia Pani Kinga o wielkim sercu.Moje kociaki w domu zafomowily się ma dobre .Są inteligentne mądre i lubią się przytulać.Pani Kinga świetnie je wszystkiego nauczyła.Sa bardzo miłe i kochane.Jestem bardzo zadowolona i ciesze się że mam kociaki z tej hodowli.
Polecam ja każdemu.
#11 Magdalena 2018-10-28 11:07
Nasz Eddy to wspaniały kocurek. Piękny, zdrowy i do tego łakomczuch. Uwielbia się przytulać i ma też swój charakterek :-) Kotek jest bardzo inteligenty, kiedy do nas trafił był już nauczony wszystkiego, co ,,kulturalny'' kot powinien wiedzieć :-) Pani Kingo, Eddy wniósł do naszego domu mnóstwo radości. Dziękujemy... Hodowla z sercem...
#10 Kasia 2018-10-27 23:51
Na hodowle blugattino trafilismy przypadkiem w internecie co okazalo sie strzałem w dziesiatke nasz Gustav Elroy
Wyglada jak pluszowa zabawka ale z charakterkiem niezlego lobuza??. Jest bardzo ciekawy i odważny, uwielbia wszystko czego mu nie wolno np. Wchodzenie do pralki czy zmywarki lub wspinaczke na deske do prasowania??Najbardziej oczywiscie kocha jedzenie i odkrywanie nowych smaków raz przytrafila sie bułka tarta ;) co powoduje ze jest niezawodny i bardziej skuteczny od niejednego budzika??. Pobudka codziennie o 5.30 rano to czas zbliżającego się śniadanka??
#9 Ewa z Wrocławia 2018-10-26 17:23
Pod koniec września 2018 nasza rodzinka powiększyła się, bowiem odebraliśmy śliczną Ellę. Moi synkowie zawsze marzyli o zwierzęciu, którym będą mogli się opiekować i wspólnie bawić. Spełniłam ich marzenie, ale i również swoje :-) Dziś śmiało możemy powiedzieć, że w naszym domu brakowało do tej pory tylko kotka. Pokochaliśmy tę słodką kicię wszyscy jednakowo, a Ona bardzo szybko zaprzyjaźniła się z nami. Dziś stanowi nierozłączny rodzinny team. Ciekawa wszystkiego przygląda się naszej codziennej krzątaninie i umila nam wspólnie spędzony czas.
Ella to wspaniale wychowana przez panią Kingę kotka. Nie mieliśmy najmniejszych kłopotów, kiedy zamieszkała z nami. Korzystanie z kuwety czy drapaka były dla niej oczywiste.
Profesjonalna opieka nad kociętami i prowadzona z prawdziwym oddaniem hodowla Blu Gattino jest godna polecenia. Pani Kingo, serdecznie dziękuję za pani porady i pomoc! Życzę, aby z Pani hodowli wszystkie brytki wychodziły tak cudowne jak nasza Ella. Pozdrawiamy serdecznie!
#8 Iwona 2018-10-20 12:04
Jestem szczęśliwą właścicielką kochanego kocurka. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić hodowlę Blu Gattino. Pani Kinga to osoba o wielkim sercu zarówno dla kotów jak i dla przyszłych właścicieli. Kociaki są zdrowe, zadbane, nauczone korzystania z kuwety i drapaków, oswojone z człowiekiem. Elmo jest pięknym kociakiem, który bardzo szybko zaadoptował się w nowym domu. Mimo, że opuścił swój rodzinny dom w dalszym ciągu mam wiele wsparcia i pomocy od Pani Kingi.
#7 Danuta 2018-07-20 16:44
Marzyłam o niebieskim kocie. Chloe to nasz drugi kot brytyjczyk. Chloe jest bardzo łagodna, delikatna i pięknie umaszczona. Szybko się u nas zadomowiła. Jest mądrą kotką. Zależało mi na hodowcy ze stowarzyszenia Felis Polska i tak trafiłam na panią Kingę. Hodowla pani Kingi jest rewelacyjnie prowadzona, koty są zadbane, dobrze odżywione, nauczone czystości i są oswojone z człowiekiem. Widać że koty są prowadzone przez osoby z pasją, która jest zaangażowana w życie kociaków i ma o nich pojęcie. Jesteśmy w stałym kontakcie. Polecam każdemu
Dodaj wpis

bottom