top

Drodzy Opiekunowie będę bardzo wdzięczna jeśli napiszecie kilka słów o kotku, którego wybraliście. Jestem ciekawa czy spełnił Państwa oczekiwania, jak się sprawuje w nowym domu, czy są Państwo zadowoleni z wyboru, oraz z naszej współpracy?

Z góry dziękuję, z kocim pozdrowieniem
Kinga Płaneta

Księga Gości  
#14 Daria 2019-04-01 16:34
Armani jest już z nami od ponad dwóch lat. Jak tylko się pojawił w domu, wszystko zaczęło się kręcić wokół niego :-) Ku naszemu zaskoczeniu, kitek bardzo szybko się zadomowił, praktycznie w ciągu godzin "był u siebie" :-) Nie było problemu z załatwianiem się do kuwety - wszystkiego był już nauczony. Armani to bardzo mądry, uroczy kotek. Czasem udaje, że jest już "dorosły", ale powiedzmy sobie szczerze, wystarczy trochę pomachać wędką a szaleństwom nie ma końca :-) Pomimo bycia trochę psotnikiem, Armani jest bardzo dobrze ułożonym kotkiem, w czym zasługę upatruję w podejściu od pierwszych dni Pani Kingi :-)
#13 Agnieszka 2019-03-18 11:28
Polecam hodowcę, gdy mój kocur zaczął obsikiwać mieszkanie, udzielono mi fachowej porady i skierowano do weterynarza. Okazało się, że kocur miał zapalenie pęcherza. Po leczeniu wszystko wróciło do normy. Kocur jest cudowny, razem z synem jest dla nas równowartościowym członkiem rodziny :-)
POLECAM!!!!
#12 Karolina 2018-11-09 23:51
Wspaniała hodowla oraz cudowna hodowczynia Pani Kinga o wielkim sercu.Moje kociaki w domu zafomowily się ma dobre .Są inteligentne mądre i lubią się przytulać.Pani Kinga świetnie je wszystkiego nauczyła.Sa bardzo miłe i kochane.Jestem bardzo zadowolona i ciesze się że mam kociaki z tej hodowli.
Polecam ja każdemu.
#11 Magdalena 2018-10-28 11:07
Nasz Eddy to wspaniały kocurek. Piękny, zdrowy i do tego łakomczuch. Uwielbia się przytulać i ma też swój charakterek :-) Kotek jest bardzo inteligenty, kiedy do nas trafił był już nauczony wszystkiego, co ,,kulturalny'' kot powinien wiedzieć :-) Pani Kingo, Eddy wniósł do naszego domu mnóstwo radości. Dziękujemy... Hodowla z sercem...
#10 Kasia 2018-10-27 23:51
Na hodowle blugattino trafilismy przypadkiem w internecie co okazalo sie strzałem w dziesiatke nasz Gustav Elroy
Wyglada jak pluszowa zabawka ale z charakterkiem niezlego lobuza??. Jest bardzo ciekawy i odważny, uwielbia wszystko czego mu nie wolno np. Wchodzenie do pralki czy zmywarki lub wspinaczke na deske do prasowania??Najbardziej oczywiscie kocha jedzenie i odkrywanie nowych smaków raz przytrafila sie bułka tarta ;) co powoduje ze jest niezawodny i bardziej skuteczny od niejednego budzika??. Pobudka codziennie o 5.30 rano to czas zbliżającego się śniadanka??
#9 Ewa z Wrocławia 2018-10-26 17:23
Pod koniec września 2018 nasza rodzinka powiększyła się, bowiem odebraliśmy śliczną Ellę. Moi synkowie zawsze marzyli o zwierzęciu, którym będą mogli się opiekować i wspólnie bawić. Spełniłam ich marzenie, ale i również swoje :-) Dziś śmiało możemy powiedzieć, że w naszym domu brakowało do tej pory tylko kotka. Pokochaliśmy tę słodką kicię wszyscy jednakowo, a Ona bardzo szybko zaprzyjaźniła się z nami. Dziś stanowi nierozłączny rodzinny team. Ciekawa wszystkiego przygląda się naszej codziennej krzątaninie i umila nam wspólnie spędzony czas.
Ella to wspaniale wychowana przez panią Kingę kotka. Nie mieliśmy najmniejszych kłopotów, kiedy zamieszkała z nami. Korzystanie z kuwety czy drapaka były dla niej oczywiste.
Profesjonalna opieka nad kociętami i prowadzona z prawdziwym oddaniem hodowla Blu Gattino jest godna polecenia. Pani Kingo, serdecznie dziękuję za pani porady i pomoc! Życzę, aby z Pani hodowli wszystkie brytki wychodziły tak cudowne jak nasza Ella. Pozdrawiamy serdecznie!
#8 Iwona 2018-10-20 12:04
Jestem szczęśliwą właścicielką kochanego kocurka. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić hodowlę Blu Gattino. Pani Kinga to osoba o wielkim sercu zarówno dla kotów jak i dla przyszłych właścicieli. Kociaki są zdrowe, zadbane, nauczone korzystania z kuwety i drapaków, oswojone z człowiekiem. Elmo jest pięknym kociakiem, który bardzo szybko zaadoptował się w nowym domu. Mimo, że opuścił swój rodzinny dom w dalszym ciągu mam wiele wsparcia i pomocy od Pani Kingi.
#7 Danuta 2018-07-20 16:44
Marzyłam o niebieskim kocie. Chloe to nasz drugi kot brytyjczyk. Chloe jest bardzo łagodna, delikatna i pięknie umaszczona. Szybko się u nas zadomowiła. Jest mądrą kotką. Zależało mi na hodowcy ze stowarzyszenia Felis Polska i tak trafiłam na panią Kingę. Hodowla pani Kingi jest rewelacyjnie prowadzona, koty są zadbane, dobrze odżywione, nauczone czystości i są oswojone z człowiekiem. Widać że koty są prowadzone przez osoby z pasją, która jest zaangażowana w życie kociaków i ma o nich pojęcie. Jesteśmy w stałym kontakcie. Polecam każdemu
#6 Olga 2018-06-05 09:14
Długo podejmowaliśmy decyzję o posiadaniu brytyjczyka, chociaż od zawsze był moim marzeniem. Dopiero rozmowa z Panią Kingą pozwoliła na ostateczne podjęcie decyzji... i tak w naszym domu pojawiła się CoCo.
Jest wspaniałym, pięknym, kochanym i niesamowicie słodkim kotkiem, który nie stwarza żadnych problemów. Kotki w hodowli są przygotowywane do życia w nowych domach i Pani Kinga dba o to, by miały wszystko ale to dosłownie wszystko, co najlepsze!
Jej miłość do kotów jest nieograniczona i dzięki temu z hodowli wychodzą takie piękne okazy.
Jesteśmy z Panią Kingą w stałym kontakcie i zawsze można liczyć na jej pomoc w każdej sytuacji :)
Wybór Coco był najlepszą możliwą decyzją i zdecydowanie dom bez kota to głupota :)
Jeśli brytyjczyk, to tylko z tej hodowli :)
#5 Laura 2018-06-05 08:50
Cami -Figaro jest cudownym słodkim kocurkiem kupiony zostal dla 5 letniej Laurki i od pierwszego dnia razem łączy ich prawdziwa przyjaźń. Cały czas jej towarzyszy jest bardzo tworzyski i przytulaśny cała rodzina go pokochała. Z całego serca polecam tą hodowle. Pani Kinga i jej mąż z ogromną pasją i dużą miłością podchodzą do ty kociaków to widać jak są przygotowane do życia w innych domach.
Dodaj wpis

bottom