ks

Drodzy Opiekunowie!

Będę bardzo wdzięczna jeśli napiszecie kilka słów o kotku, którego wybraliście. Jestem ciekawa czy spełnił Państwa oczekiwania, jak się sprawuje w nowym domu, czy są Państwo zadowoleni z wyboru, oraz z naszej współpracy?

Z góry dziękuję, z kocim pozdrowieniem
Kinga Płaneta

Księga Gości  
#21 Martyna 2020-01-28 08:59
W zeszłym roku w naszym domu zamieszkała Gaja. Jest cudną, pogodną, grzeczną i ułożona koteczką. Wspaniale zaaklimatyzowała się w naszym domu już od pierwszych godzin. Wprowadziła do niego ogrom szczęścia i radości. Wszyscy zachwyceni są tym jaka jest piękna oraz jaki ma świetny charakter. Naprawdę gorąco polecam Hodowlę Pani Kingi, ogrom pracy i serca w nią włożony widzimy codziennie w naszym domu. Wybór BluGgattino był najlepszym wyborem!
#20 Agnieszka 2020-01-22 19:27
W zeszłym roku do naszej rodziny dołączył cudowny Gucci. Natychmiast został przez wszystkich pokochany, chociaż musiał do siebie przekonać również psa Yorka (zajęło mu to tylko jeden dzień!). Jest uroczym i niesamowitym przytulasem, towarzyszem codziennych zajęć i rytuałów- każdego dnia towarzyszy dzieciom przy wieczornej kąpieli-siedząc na krawędzi wanny:-). Zaskakujące- nie boi się wody:-). Decydując się na kotka w domu, bałam się o tzw.straty-niepotrzebnie. Nasz kociak został wspaniale wychowany, w czym ogromna zasługa i praca Pani Kingi, za co ogromnie dziękujemy:-) Pani Kinga z wielką miłością i zaangażowaniem podchodzi do każdego kociaka. Zawsze można liczyć na jej wsparcie i ogromną wiedzę. Jeżeli kiedyś zdecydujemy się na drugiego kociaka to tylko z tej hodowli! Pozdrawiamy:-)
#19 Agnieszka i Waldek 2019-12-29 20:27
Jesteśmy szczęśliwymi właścicielami kotki o imieniu Holly :) Cudowna kotka która wprowadziła do naszego domu dużo radości. Niezwykle towarzyska i pełna energii ,jednocześnie bardzo łagodna.
Wszystko zawdzięczamy Pani Kindze dla której kociaki to pasja połączona z ogromnym doświadczeniem.
Polecamy hodowlę Blu Gattino :)
Z kocim pozdrowieniem :)
Aga, Waldek , Michał i Ola
#18 Magda i Maciek 2019-12-28 19:24
Jesteśmy szczęśliwymi właścicielami pięknych niedźwiadków Huga i Haidzi . Kotki są prześliczne, bardzo mądre i niezwykle kochane. Widać po zachowaniu kotków, że Pani Kinga włożyła całe serce w ich wychowanie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Dziękujemy i polecamy wszystkim Hodowlę Blugattino.
#17 Monika i Marek 2019-12-27 07:54
Pięknie dziękujemy za ślicznego Henia! W końcu trafiliśmy na naprawdę dobrą hodowle,którą mogę polecić każdemu bez żadnych zastrzeżeń. Nasz kociak jest przecudowny ,towarzyski ,całkowicie samodzielny. Od razu widać, że wkładacie w to baaardzo dużo serca. Pani Kinga przesympatyczna osoba ,służy radą i udziela odpowiedzi na każde pytanie. Henio jak i my zawsze może liczyć na dobrą ,przydatną wskazówkę. Pozdrawiamy !!
#16 Radosław 2019-10-01 11:42
Jesteśmy właścicielami kochanego kotka o imieniu Fredzio przytulasek kochany dzieci bardzo chciały kota ja się troszkę obawiałem jaki będzie do dzieci bo nigdy nie miałem kota Ale Pani Kinga wszystko wytłumaczyła dalej służy pomocą jak czegoś nie wiemy bardzo łagodny do dzieci bawi się z nimi daje się nosić pieścić:) jak byśmy mieli kupować jeszcze kotka to tylko z tej hodowoli
#15 Ania 2019-09-24 18:44
Bloosiek jest z nami 3 lata - puszysty, mruczący przytulak. To mój pierwszy kot ale Pani Kinga wszystko mi wwytłumaczyła i przekazała potrzebne informacje o pielęgnacji i wychowaniu kotka. To hodowla z sercem i wielką pasją do kotów. Bloosiek jest cudowny i to też dzięki domowi z jakiego pochodzi :-)
#14 Daria 2019-04-01 16:34
Armani jest już z nami od ponad dwóch lat. Jak tylko się pojawił w domu, wszystko zaczęło się kręcić wokół niego :-) Ku naszemu zaskoczeniu, kitek bardzo szybko się zadomowił, praktycznie w ciągu godzin "był u siebie" :-) Nie było problemu z załatwianiem się do kuwety - wszystkiego był już nauczony. Armani to bardzo mądry, uroczy kotek. Czasem udaje, że jest już "dorosły", ale powiedzmy sobie szczerze, wystarczy trochę pomachać wędką a szaleństwom nie ma końca :-) Pomimo bycia trochę psotnikiem, Armani jest bardzo dobrze ułożonym kotkiem, w czym zasługę upatruję w podejściu od pierwszych dni Pani Kingi :-)
#13 Agnieszka 2019-03-18 11:28
Polecam hodowcę, gdy mój kocur zaczął obsikiwać mieszkanie, udzielono mi fachowej porady i skierowano do weterynarza. Okazało się, że kocur miał zapalenie pęcherza. Po leczeniu wszystko wróciło do normy. Kocur jest cudowny, razem z synem jest dla nas równowartościowym członkiem rodziny :-)
POLECAM!!!!
#12 Karolina 2018-11-09 23:51
Wspaniała hodowla oraz cudowna hodowczynia Pani Kinga o wielkim sercu.Moje kociaki w domu zafomowily się ma dobre .Są inteligentne mądre i lubią się przytulać.Pani Kinga świetnie je wszystkiego nauczyła.Sa bardzo miłe i kochane.Jestem bardzo zadowolona i ciesze się że mam kociaki z tej hodowli.
Polecam ja każdemu.
Dodaj wpis

bottom