1.kocięta

W wychowanie kociąt wkładam całe serce starając się zapewnić im optymalne warunki do życia oraz prawidłowego rozwoju. Moje kotki są dobrze zsocjalizowane ze swoim gatunkiem oraz z człowiekiem. Od pierwszych chwil życia są otoczone czułością, są całowane, głaskane, przytulane, brane na ręce i na kolana, zachęcane do zabawy z człowiekiem oraz przyzwyczajane do odgłosów życia domowego. Przykładam ogromną wagę do ich prawidłowego wychowania, dlatego kociaki wychowywane są w normalnych domowych warunkach, mają kontakt z ludźmi dorosłymi oraz dziećmi. Moje kotki otrzymują doskonałe warunki do zabawy i spokojnego odpoczynku. Staram się im zapewnić wspaniałe kocie dzieciństwo.

 

2.kocięta

Kocięta z mojej hodowli opuszczają rodzinny dom po ukończeniu 17-tego/18-tego tygodnia życia, po wykonanym zabiegu kastracji. Są wtedy dwukrotnie zaszczepione, odrobaczone i zachipowane. Dzięki elektronicznemu znakowaniu naszych zwierząt oraz rejestracji w największej i najbardziej aktualnej bazie danych w Polsce SAFE-ANIMAL w znacznym stopniu wzrastają szanse na odnalezienie zagubionego pupila tak w kraju jak i poza jego granicami. 

 

 3.kocięta

      W dniu wydania kotka do nowego domku jego przyszli Opiekunowie otrzymują ode mnie:

 • wyprawkę na pierwsze dni życia maluszka w nowym domu: karmę suchą, karmę mokrą, ulubione przysmaki
 • książeczkę zdrowia kotka z wykonanymi szczepieniami i odrobaczeniami
 • wszczepiony podskórnie mikrochip wraz z rejestracją w Bazie SAFE ANIMAL ( normalnie nabywca ponosi opłatę za rejestrację)
 • umowę kupna-sprzedaży
 • 5-pokoleniowy międzynarodowy rodowód wydany przez Polską Federację Felinologiczną "Felis Polonia", przedstawiciela Federation Internationale Feline (FIFe), potwierdzający rasowość kotka, respektowany w Polsce oraz na świecie
 • rabat na zakup wysokiej jakości drapaków firmy Rufi, tekturowych drapaków od Kapak Store a także luksusowych legowisk dla kota marki Royal Animals
 • kserokopię wykonanych u rodziców badań w kiedunku ciężkich dziedzicznych chorób takich jak: HCM (kardiomiopatia przerostowa serca) oraz PKD (wielotorbielowatość nerek)
 • instrukcję dotyczącą żywienia i pielęgnacji kota brytyjskiego 

A sam kotek otrzymuje ode mnie prezent-niespodziankę.


Pragnę pozostać w stałym kontakcie z Nowymi Opiekunami, aby móc śledzić dalszy rozwój kotka, dlatego mile widziane są zdjęcia, filmik, nowinki z życia w nowym domu.
Tym samym Państwo mogą liczyć na moje rady w kwestii żywienia czy profilaktyki zdrowia oraz pomoc w dalszym wychowaniu kociaka.

 

 

 


kocieta

 

Warunki rezerwacji kotka w hodowli Blu Gattino:

 
 1. Rezerwacja kotka następuje po wpłacie zadatku.
 2. W przypadku rezygnacji z kotka do 7 dni od dnia rezerwacji zadatek w całości zostaje zwrócony, po 7 dniach od dnia rezerwacji zadatek jest bezzwrotny.
 3. Zależy mi na tym, aby moje kocięta trafiały w odpowiedzialne ręce, jeśli z jakichś powodów będę miała wątpliwości – zastrzegam sobie prawo do zmiany decyzji i odmówienia sprzedaży kotka – w takim przypadku zwracam wpłacony zadatek za kociaka.
 4. Nie sprzedaję kotków osobom trzecim. Kotek może zostać odebrany jedynie osobiście przez Nowego Opiekuna. Ewentualnie na prośbę Nowego Opiekuna oferujemy doręczenie kotka do rąk własnych.
 5. Kotek, który przekracza granicę Polski, musi mieć wydany paszport i odbyć kwarantannę po szczepieniu na wściekliznę (musi to być wcześniej zgłoszone i odnotowane przy wpłacie zadatku, paszport + szczepienie na wściekliznę jest dodatkowo płatne).

Zobowiązuję się przekazywać Nowemu Opiekunowi zdjęcia, filmiki dokumentujące rozwój jego kotka i takiego samego kontaktu oczekuję od Nowego Opiekuna.