DSC 6790ppm

W wychowanie kociąt wkładam całe serce starając się zapewnić im optymalne warunki do życia oraz prawidłowego rozwoju. Moje kotki są dobrze zsocjalizowane ze swoim gatunkiem oraz z człowiekiem. Od pierwszych chwil życia są otoczone czułością, są całowane, głaskane, przytulane, brane na ręce i na kolana, zachęcane do zabawy z człowiekiem oraz przyzwyczajane do odgłosów życia domowego. Przykładam ogromną wagę do ich prawidłowego wychowania, dlatego kociaki wychowywane są w normalnych domowych warunkach, mają kontakt z ludźmi dorosłymi oraz dziećmi. Moje kotki otrzymują doskonałe warunki do zabawy i spokojnego odpoczynku. Staram się im zapewnić wspaniałe kocie dzieciństwo.

 

DSC 6692ppm

Kocięta z mojej hodowli opuszczają rodzinny dom po ukończeniu 17-tego/18-tego tygodnia życia, po wykonanym zabiegu kastracji. Są wtedy dwukrotnie zaszczepione, odrobaczone i zachipowane. Dzięki elektronicznemu znakowaniu naszych zwierząt oraz rejestracji w największej i najbardziej aktualnej bazie danych w Polsce SAFE-ANIMAL w znacznym stopniu wzrastają szanse na odnalezienie zagubionego pupila tak w kraju jak i poza jego granicami. 

 

 DSC 6703ppm

      W dniu wydania kotka do nowego domku jego przyszli Opiekunowie otrzymują ode mnie:

 • wyprawkę na pierwsze dni życia maluszka w nowym domu: karmę suchą, karmę mokrą, ulubione przysmaki
 • książeczkę zdrowia kotka z wykonanymi szczepieniami i odrobaczeniami
 • wszczepiony podskórnie mikrochip wraz z rejestracją w Bazie SAFE ANIMAL ( normalnie nabywca ponosi opłatę za rejestrację)
 • umowę kupna-sprzedaży
 • 5-pokoleniowy międzynarodowy rodowód wydany przez Polską Federację Felinologiczną "Felis Polonia", przedstawiciela Federation Internationale Feline (FIFe), potwierdzający rasowość kotka, respektowany w Polsce oraz na świecie
 • rabat na zakup wysokiej jakości drapaków firmy Rufi, tekturowych drapaków od Kapak Store a także luksusowych legowisk dla kota marki Royal Animals
 • kserokopię wykonanych u rodziców badań w kiedunku ciężkich dziedzicznych chorób takich jak: HCM (kardiomiopatia przerostowa serca) oraz PKD (wielotorbielowatość nerek)
 • instrukcję dotyczącą żywienia i pielęgnacji kota brytyjskiego 

A sam kotek otrzymuje ode mnie prezent-niespodziankę.


Pragnę pozostać w stałym kontakcie z Nowymi Opiekunami, aby móc śledzić dalszy rozwój kotka, dlatego mile widziane są zdjęcia, filmik, nowinki z życia w nowym domu.
Tym samym Państwo mogą liczyć na moje rady w kwestii żywienia czy profilaktyki zdrowia oraz pomoc w dalszym wychowaniu kociaka.

 

 

 


DSC 6810ppm

 

Warunki rezerwacji kotka w hodowli Blu Gattino:

 
 • Rezerwacja kotka następuje po wpłacie zadatku.
 • W przypadku rezygnacji z kotka do 7 dni od dnia rezerwacji zadatek w całości zostaje zwrócony, po 7 dniach od dnia rezerwacji zadatek jest bezzwrotny.
 • Zależy mi na tym, aby moje kocięta trafiały w odpowiedzialne ręce, jeśli z jakichś powodów będę miała wątpliwości – zastrzegam sobie prawo do zmiany decyzji i odmówienia sprzedaży kotka – w takim przypadku zwracam wpłacony zadatek za kociaka.
 • Nie sprzedaję kotków osobom trzecim. Kotek może zostać odebrany jedynie osobiście przez Nowego Opiekuna. Ewentualnie na prośbę Nowego Opiekuna oferujemy doręczenie kotka do rąk własnych.
 • Kotek, który przekracza granicę Polski, musi mieć wydany paszport i odbyć kwarantannę po szczepieniu na wściekliznę (musi to być wcześniej zgłoszone i odnotowane przy wpłacie zadatku, paszport + szczepienie na wściekliznę jest dodatkowo płatne).

Zobowiązuję się przekazywać Nowemu Opiekunowi zdjęcia, filmiki dokumentujące rozwój jego kotka i takiego samego kontaktu oczekuję od Nowego Opiekuna.